Restaurace...
Součástí našeho pensionu Q je i stejnojmenná restaurace, která se nachází v přízemí budovy. Restaurace Vám nabízí příjemné posezení v centru města Stříbro. Restaurace svým klientům nabízí široký výběr teplých nápojů, nealkoholických, ale i alkoholických nápojů. Objednat si můžete likéry, aperitivy, pivo, míchané nápoje, destiláty, bílá a červená odrůdová vína nebo vína šumivá.
V našem jídelním lísku si přijdou na své milovníci masa stejně jako vegetariáni. Jídelní lístek nabízí širokou nabídku jídel z italské kuchyně, především možnost objednání italské pizzy po celý den. Mimo jiné si můžete vybrat z mnoha předkrmů, polévek, pokrmů z vepřového, kuřecího, hovězího masa i ryb, zpracovaných mnoha způsoby dle Vašeho přání, dietních jídel, bezmasých jídel, těstovin, salátů a samozřejmě specialit naší kuchyně. V nabídce najdete i množství desertů.
Restaurace slouží také jako recepce pensionu, proto prosím neváhejte obsluhu požádat o jakékoliv informace ohledně ubytování. K ubytování je také možné využít dokoupení rozšířené kontinentální snídaně, právě v restauraci. Kapacita restaurace je 30 míst, které nabízejí dostatečnou kapacitu pro pořádání vašich oslav či posezení s přáteli. Otevřeno pro Vás máme denně od 11.00 do 22.00 hodin. V pátek a v sobotu se pak můžete těšit na rozšířenou otevírací dobu do 23.30 hodin.